4 klucze do poznania samego Siebie, które można odczytać z drzewa genealogicznego.

Klucz nr 1 do kwestii materialnych: ŻYĆ

Przypomnij Sobie, które osoby w dzieciństwie dzieliły z Tobą przestrzeń, jedzenie i terytorium. To zazwyczaj jest Twoje rodzeństwo.

Wypisz na kartce największe wydarzenia. Co wtedy czułaś/eś ?

Klucz nr 2 do seksualności i kreatywności:  TWORZYĆ

To Twoi biologiczne rodzice. Osoby, które Cię spłodzili. Zwróć uwagę na najważniejsze wydarzenia w życiu każdego z rodziców.

Klucz nr 3 do emocjonalności: KOCHAĆ

Zapytaj rodziców o emocjonalny kontekst dzieciństwa.

Poznaj na nowo babcie i dziadków z strony matki i ojca oraz informacje o ich rodzeństwie. Zapytaj o kluczowe zdarzenia z ich życia. Dzięki temu zrozumiesz ich relację z Twoimi rodzicami.

 Klucz nr 4 do ideologii: MYŚLEĆ / BYĆ

To pradziadkowie ze strony matki i ojca. Na ogół są to nieznani przodkowie, których przekonania, moralność i poglądy kształtowały życie ich potomków a także Twoje. Wpływają na nas mocniej, niż nam wydaje się.

 

 

Z mocą Rodu - John Mark Linden

 

 

 

 

John Mark Linden

Autor

Pasjonata filozofii, ekonomii, neurofinansów, neurobiologii, neuroregulacji, psychoedukacji, totalnej biologii oraz psychoterapii.

Inspirujący doradca, nauczyciel,  oferuje swoim czytelnikom alternatywną, przywracającą człowiekowi siłę wewnętrzną. 

Przedkłada język przełomowych odkryć naukowych na łatwe do zastosowania porady i podaje konkretne odpowiedzi na pytania.

Prezentuje nowy sposób myślenia o człowieku i świecie. Jego ogromna dociekliwość i niezłomność w odkrywaniu prawdy tworzy niezwykłą charyzmę urzekającą każdego.

"Najpierw analiza przyczyn, potem synteza -  pozbieranie wszystkiego razem i ustawienie równowagi - wszystkiego w sobie".

 

 

 

Wszystkie artykuły autora

Sieci społecznościowe

Tagi