Odkryj pozytywne i długofalowe efekty stosowania kwasów OMEGA 3

Odkryj pozytywne i długofalowe efekty stosowania kwasów omega-3, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Ich zbawienne działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami naukowymi.

KWASY Z GRUPY OMEGA-3

• wspomagają pracę serca i układu krążenia,

• działają przeciwmiażdżycowo i pomagają normalizować ciśnienie tętnicze,

• chronią naczynia krwionośne,

• działają przeciwzapalnie,

• wspomagają procesy naprawcze organizmu,

• wspierają prawidłowe działanie układu nerwowego.

DLACZEGO tak ważny jest kwas ALA ? W grupie dobroczynnych wielonienasyconych kwasów omega-3 wyróżniamy: ALA, EPA i DHA. Jedynym niezbędnym jest wielonienasycony kwas a-linolenowy (ALA).

Organizm może z kwasu ALA wyprodukować w wyniku sprzężenia zwrotnego kwasy (EPA i DHA) w odpowiedniej ilości.

DLACZEGO Omega 3­6­9? Estry etylowe to najbardziej bezpieczna i najczystsza forma kwasów Omega 3. Estry te zostały dopuszczone przez FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) oraz EFSA w Europie (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) do obrotu na rynku farmaceutycznym.

Źródło kwasów w oleju lnianym. Olej lniany, jako jedyny, zawiera duże ilości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Len jest rośliną stworzoną do oczyszczania gleby, dlatego też olej lniany zawiera różnego rodzaju zanieczyszczenia i toksyny. Rozwiązaniem jest produkt Omega 3-6-9 produkowany na bazie oleju lnianego, który gwarantuje brak toksyczności i najwyższy poziom przyswajalności kwasów omega-3.

Więcej na stronie: http://produktybenedyktynskie.com/p754,bioestry-omega-3-6-9

Sieci społecznościowe

Tagi