Uzdrawiające działanie minerałów - John Mark Linden

Minerały - naturalne kamienie, ich dobroczynny wpływ na ludzki organizm dostrzegały wszystkie najstarsze cywilizacje na ziemi.

Leczenie kamieniami to proces nieustannej wymiany zasobów energii.

Cząsteczki minerałów tworzą uporządkowane powtarzające się struktury przestrzenne, których drgania o różnej częstotliwości oddziałują na różne części naszego organizmu, oraz na naszą sferę emocjonalną.

Ametyst przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów. Kalcyt i fluoryt pobudzają komórki mózgowe poprawiając koncentrację. Jaspis dodaje pewności siebie, poprawia siłę woli, zwiększa odporność na stres. Amazonit – zwany kamieniem młodości. Najsilniej wpływa na procesy samoregeneracji.

Ogólnie, uzdrawiające działanie kryształów to poprawa zdrowia fizycznego, psychicznego i naszego stanu emocjonalnego oraz oczyszczanie otoczenia w jakim przebywamy ( powietrze, woda, ludzie itd.). Niemal wszystkie minerały przyśpieszają procesy detoksykacji tzn. odtruwania naszego organizmu, wspomagają zdolności do samoregulacji czyli działają również odmładzająco.

 

Kamienie poprawiają ogólne samopoczucie i ułatwiają odzyskiwanie sił. 

Dobrze dobrany kamień pomorze przywrócić równowagę ciała, umysłu i ducha.

W średniowieczu uzdrawiającą moc naturalnych opisała Św. Hildegarda, która swą wiedzę czerpała wyłącznie z kontaktów z naturą oraz niezwykłych zdolności wizjonerskich.

W swym twórczym natchnieniu opisywała wzajemne oddziaływania pomiędzy człowiekiem, a przyrodą, roślinami i minerałami.

John Mark Linden

Autor

Pasjonata filozofii, ekonomii, neurofinansów, neurobiologii, neuroregulacji, psychoedukacji, totalnej biologii oraz psychoterapii.

Inspirujący doradca, nauczyciel,  oferuje swoim czytelnikom alternatywną, przywracającą człowiekowi siłę wewnętrzną. 

Przedkłada język przełomowych odkryć naukowych na łatwe do zastosowania porady i podaje konkretne odpowiedzi na pytania.

Prezentuje nowy sposób myślenia o człowieku i świecie. Jego ogromna dociekliwość i niezłomność w odkrywaniu prawdy tworzy niezwykłą charyzmę urzekającą każdego.

"Najpierw analiza przyczyn, potem synteza -  pozbieranie wszystkiego razem i ustawienie równowagi - wszystkiego w sobie".

 

 

 

Wszystkie artykuły autora

Sieci społecznościowe

Tagi