Seks przy otwartych oknach? Ciekawy wynik badań

Psycholodzy z University of Morton, Texas, USA przeprowadzili ciekawe badania dotyczące wpływu wydawanych dźwięków podczas seksu na reakcje sąsiadów.

W skrócie: eksperyment polegało na emitowaniu dźwięków wydawanych przez kobietę i mężczyznę podczas miłosnego uniesienia. Badanie było prowadzone o różnych porach dnia. Okno pomieszczenia było otwarte. Próba została wykonana na 100 różnych osiedlach, w budynkach wielomieszkaniowych. Celem było sprawdzenie wpływu głośnego zachowywania się kochanków na innych mieszkańców.

Psycholog społeczny prof. Harry Zambrowski oraz seksuolog prof. Jonatan Eckbaum stwierdzili, że po dwóch tygodniach systematycznego emitowania odgłosów, w 83 na 100 próbach wzrosła aktywność seksualna sąsiadów odbywana przy otwartych oknach. Po kolejnym miesiącu, już bez emitowania dźwięków aktywność nie spadła lecz wzrosła, przenosząc się na kolejnych sąsiadów.

Dodatkowo, już poza oficjalnym eksperymentem, naukowcy pokusili się na sprawdzenie, czy eksperyment wpłynął na wzrost liczby urodzeń. Po 10 miesiącach od zakończenia eksperymentu okazało się, w 50 punktach badawczych przyszło na świat ponad 3-5 dzieci, w 30 próbach dwoje i 3 jedno dziecko.

Wniosek: kochajmy się głośno przy otwartych oknach! To zbliża ludzi do siebie.

Być może jest to prosty sposób na poprawienie sytuacji demograficznej?

Omegaregen, dla przyszłych mam... miłego uniesienia!

 

Źródło: Prima Aprilis :)))

Sieci społecznościowe

Tagi