Usuwanie złych tłuszczów

Jak pozbyć się toksycznych pozostałości złych tłuszczów, które zjadłeś w przeszłości? Najprostsza odpowiedź jest również najbardziej potwierdzona naukowo: zacznij jeść dobre tłuszcze, a one w końcu zastąpią w twoim organizmie te złe.

To na prawdę bardzo proste. Każda komórka w twoim ciele zawiera błonę składającą się z cząsteczek tłuszczu. Ale te cząsteczki nie są tam na całe życie; obumierają i są zastępowane przez nowe, często przez cząsteczki tłuszczu znajdujące się w tym czasie w twojej krwi. Jeśli są więc w niej tłuszcze z serów, krążków cebulowych i genetycznie zmodyfikowanej soi, wtedy twoje błony komórkowe będą zbudowane z tych śmieci. Jeśli jednak w twoim krwiobiegu będą dostępne tłuszcze z awokado, nasion chia, czystego tranu i kwasów omega-3, wtedy wszystkie komórki twojego ciała dostaną zastrzyk zdrowia.

Zawsze powtarzam, że jeśli chcesz zmienić swoje ciało, najpierw zmień swoją krew. Jeśli zaś chcesz zmienić to, co znajduje się w twojej krwi, zmień sposób odżywiania się. 

 

 

 

 

Omega 3­6­9 to oryginalny produkt stworzony dla wszystkich, którzy pragną dbać o zdrowie, a w szczególności: zmniejszyć ryzyko zawału serca, dbać o układ krążenia, poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci, zadbać o stawy, zregenerować gospodarkę tłuszczową organizmu.

Omega 3­6­9 to oczyszczone estry etylowe Niezbędne Wielonienasycone Kwasy Tłuszczowe (NWNKT) pochodzenia roślinnego. Rekomendowane przez opactwo benedyktynów w Tyńcu. Zdrowy i niezbędny sekret długowieczności.

Nienasycone kwasy omega mają również działanie przeciwzapalne, co wpływa pozytywnie na kondycję organizmu, są niezbędne w procesach jego regeneracji.

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

 

 

 

Źródło: Ukryte toksyny, Mike Adams, Wydawnictwo Esprit, Kraków 2016r.

Sieci społecznościowe

Tagi