Uzdrowić można się tylko...

Warto wiedzieć:

"Uzdrowić można się tylko i wyłącznie poprzez uspokojenie emocji narosłej wokół konfliktu i obojętne jest jak to osiągniesz. Gdy się uspokoisz, następuje zdrowienie. Taki jest rozkład Matki Natury" /Palladio/

Obecny fakt pojawienia się konfliktu, strachu i paniki wywołany koronawirusem na Świecie, dodatkowo wywołuje konflikt biologiczny, który sprawia, że człowiek choruje a nawet umiera, dlatego warto w tym okresie skonfrontować się z prawdziwą przyczyną konfliktu.....

Spróbuj w zdrowy sposób usunąć emocjonalne zawirowania, który wywołują niepotrzebny  strach i panikę. 

 

Podnieś swoją świadomość.

Masz szanse w tym czasie być bardziej otwarty na własne emocje. Odczujesz  w ten sposób uczucia innych. To nic innego jak empatia, która wyrasta ze samoświadomości.

Niepokój obniża sprawność intelektualną. Nasze niespokojne myśli stają się samospełniającymi proroctwami. 

Dobry nastrój zwiększa zdolność elastycznego myślenia oraz wyzwala większą odwagę w codziennym życiu. 

W zdrowiu,

John Mark Linden

 

John Mark Linden

Autor

Pasjonata filozofii, ekonomii, neurofinansów, neurobiologii, neuroregulacji, psychoedukacji, totalnej biologii oraz psychoterapii.

Inspirujący doradca, nauczyciel,  oferuje swoim czytelnikom alternatywną, przywracającą człowiekowi siłę wewnętrzną. 

Przedkłada język przełomowych odkryć naukowych na łatwe do zastosowania porady i podaje konkretne odpowiedzi na pytania.

Prezentuje nowy sposób myślenia o człowieku i świecie. Jego ogromna dociekliwość i niezłomność w odkrywaniu prawdy tworzy niezwykłą charyzmę urzekającą każdego.

"Najpierw analiza przyczyn, potem synteza -  pozbieranie wszystkiego razem i ustawienie równowagi - wszystkiego w sobie".

 

 

 

Wszystkie artykuły autora

Sieci społecznościowe

Tagi