Anna Katarzyna Lipińska

Autor

 

Trener uważności z certyfikatem MBSR, psycholog, psychoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej, logopeda.

 

Prywatnie i zawodowo zajmuję się praktyką uważności. Posiadam certyfikat nauczyciala MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction, czyli redukcji stresu na bazie uważności), przyznany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA ( z siedzibą w Niemczech). Prowadzę warsztaty z uważności dla dorosłych młodzieży i dzieci.

Specjalizuję się również w indywidualnej i grupowej pracy terapeutycznej, z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Wspieranie rodziny, wspomaganie rozwoju, umożliwienie zdobywanie nowych umiejętności, radzenie sobie z trudnościami – to obszary z którymi pracuję na co dzień.

Każdego dnia uczę się siebie i drugiego człowieka. Staram się być tu i teraz w przekonaniu, że celem rozwoju nie jest perfekcja lecz miłość i że rzeczy są takimi jakimi je postrzegamy. To droga, którą pragną podążać.

Jestem założycielką Stupokoi, kameralnego i przytulnego miejsca spotkań ludzi, którzy poszukują rozwiązań i wsparcia. W Stupokojach znajdą Państwo profesjonalną pomoc psychologa, psychoterapeuty, logopedy, terapeuty integracji sensorycznej i trenera redukcji stresu. Doświadczenie, pasja, zintegrowane i zindywidualizowane podejście zapewniają wiele możliwości rozwiązań. Kompleksowa, specjalistyczna opieka w obszarze edukacji i terapii przy wykorzystaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod terapeutycznych, sprawia, że każda osoba, która pragnie się rozwinąć znajdzie w Stupokojach coś dla siebie. Zarówno dzieci, młodzież i dorośli, osoby, które potrzebują jedynie krótkiej konsultacji, jak i te, które wymagają dłuższego wsparcia. Wsparcie i wiedzę znajdą również te osoby, które we współczesnym, zapędzonym świecie potrzebują zdobyć umiejętności poradzenia sobie z wszechogarniającym stresem.

www.stopokoi.pl