Możesz wiele stracić... na wadze!

Siemię lniane zawiera wiele cennych dla organizmów właściwości odżywczych i witamin. Używane jest nie tylko na odchudzanie, ale również, ze względu na swe właściwości lecznicze, w przypadku schorzeń układu pokarmowego- łagodzi objawy zgagi. Osoby które cierpią na zbyt dużą nad kwasowość powinny włączyć siemię lniane do swojej diety.

Siemię lniane jest dobre na odchudzanie, ponieważ bogate jest w błonnik. Nasiona lnu zawierają bardzo dużo oleju, a także związki śluzowe, białkowe oraz kwasy organiczne, enzymy, sole mineralne, cynk, magnez, żelazo.

Połączywszy stosowanie siemienia lnianego z odpowiednią dietą i ćwiczeniami fizycznymi możemy wiele stracić, ale tylko na wadze! Zawarte w nasionach lnu kwasy omega-3 pomagają obniżyć poziom trójglicerydów, cholesterolu, a także zabezpieczają przed choroba wieńcową. Zmniejszają możliwość tworzenia się skrzepów krwi i ułatwiają jej przepływ. Usprawniają pracę mózgu. Odpowiednia ilość kwasów omega 3 w diecie wpływa nawet na poprawę samopoczucia.

 

 

Źródło: odchudzanieplus.pl

 

 

Produkty Benedyktyńskie

Zioła ojca Zygmunta ZGRABNA SYLWETKA to suplement diety wspomagający odchudzanie.

Zastosowanie: Preparat posiada działanie wspomagające w procesie utrzymania prawidłowej masy ciała.

Siemię lniane, poprzez zdolność pęcznienia, reguluje czynności przewodu pokarmowego i wspomaga prawidłowe wypróżnienia.

Korzeń z zielem mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka optymalizują trawienie.

Dodatkowo korzeń z zielem mniszka oraz ziele skrzypu wpływają na utrzymanie prawidłowej diurezy, usuwając produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu.

 

 

Źródło: https://produktybenedyktynskie.com/p1858,ziola-o-zygmunta-zgrabna-sylwetka-suplement-diety

Sieci społecznościowe

Tagi