Oszustwa medyczne. Okna szansy - część 2

Opinie profesjonalistów i demaskatorów medycznych

Są profesjonaliści medyczni mający sumienie i godność. niektórzy z nich mają odwagę się wypowiadać. Poniżej komentarze i słowa niektórych z najbardziej szanowanych profesjonalistów w dziedzinie medycznej:

Dr Russell L Blaylock [emerytowany neurochirurg i autor. Były kliniczny asystent profesor neurochirurgii z University of Mississippi Medical Center.] tak wyjaśnia krąg zysków:

„Główne firmy farmaceutyczne wydają ogromne pieniądze na wpływ na program nauczania w naszych szkołach. Giganci farmaceutyczni przekazują duże dotacje dla głównych szkół medycznych… Oni również wspierają finansowo badania naukowe żyrujące ich leki, podpisują lukratywne kontrakty z profesorami szkół medycznych na drobne projekty, i szkołom medycznym dostarczają podręczniki, organizują konferencje, a nawet wykłady”.

„To wszystko wpływa na to czego profesorowie medyczni uczą początkujących lekarzy. To pranie mózgów trwa nawet po ukończeniu skoły medycznej”.

„Firmy farmaceutyczne wydają około $2.5 mld na reklamy i zdobywanie lekarzy poprzez sponsorowane seminaria edukacyjne, wizity do siedzib firm farmaceutycznych, jak również na ponad 315.000 przyjęć i imprez rocznie, jest to tylko 15% ich całkowitego budżetu reklamowego. Pewne badanie wykazało, że 7 gigantów farmaceutycznych zarobili więcej niż 7 największych producentów samochodów, 7 firm zajmujących się ropą, i 7 największych linii lotniczych (razem)”.

Dr Allan Greenberg:

„Jako emerytowany lekarz, mogę uczciwie powiedzieć, że jeśli nie ulegniesz poważnemu wypadkowi, to twoją najlepszą szansą dożycia sędziwego wieku jest unikanie lekarzy i szpitali, i nauczenie się reguł odżywiania, medycyny zielarskiej i innych form medycyny naturalnej, chyba że jesteś szczęściarzem i masz dostęp do lekarza naturopaty. Prawie wszystkie leki są toksyczne i opracowane po to by leczyć objawy, a nie wyleczyć nikogo. Szczepionki są bardzo niebezpieczne, nigdy ich dokładnie nie zbadano czy udowodniono ich skuteczność, i mają mały wskaźnik ryzyko/ korzyść. Większość operacji chirurgicznych jest niepotrzebna, i większość podręczników medycznych jest niedokładna i oszukańcza. Prawie każdą chorobę uznaje się za idiopatyczną (nieznane przyczyny) albo genetyczną – choć to nie jest prawdą. Krótko mówiąc, nasz główny strumień systemu medycznego jest beznadziejnie niezdarny i/lub skorumpowany. Leczenie raka i chorób degeneratywnych to narodowy skandal. Im szybciej tego się dowiesz, tym lepiej dla ciebie”.

Dr Charles E Page:

„Przyczyna większości chorób jest w trujących lekach, które lekarze zabobonnie przepisują by leczyć”.

O W Holmes, (prof. Med. Harvard University):

„Gdyby wszystkie leki na świecie wrzuciło się do morza, byłoby to złe dla ryb i dobre dla ludzkości”.

Dr Robert Henderson:

„Każdy lek nasila i komplikuje dolegliwości pacjenta”.

Dr Henry Lindlahr:

„Największą część wszystkich przewlekłych chorób tworzy tłumienie poważnej choroby przez zatruwanie lekami”.

Dr William Osler:

„Człowiek przyjmujący leki musi wyleczyć się dwa razy: raz z choroby, i raz z medycyny”.

Dr L F Kebler:

„Po co pacjent ma połykać truciznę dlatego że jest chory, albo przyjmować coś co z człowieka zdrowego zrobi chorego”.

Dr Carl C Pfeiffer:

„Na każdy lek korzystny dla pacjenta jest naturalna substancja, która jest tak samo skuteczna”.

Dr ROBERT E WILLNER:

„Ale według mnie one (zioła) są w 95% lepsze od każdego leku farmaceutycznego!”

Dr Rath:

„Farmaceutyczny „biznes chorobowy” to największy oszukańczy i szalbierski biznes w dziejach ludzkości. Obiecanego przez firmy lekowe produktu „zdrowia” nie dostarcza się milionom pacjentów. Zamiast tego, najczęściej dostarczane „produkty” są odwrotne: nowe choroby i często śmierć”.

Dr Guylaine Lanctot [Znana lekarz z Quebec, znalazła się na celowniku establiszmentu medycznego za szczere wypowiedzi]:

„Establiszment medyczny blisko współpracuje z międzynarodową farmą, której głównym celem są zyski, a najgorszym koszmarem epidemia zdrowia. MUSI się sprzedawać dużo leków. Żeby to zrobić dozwolone jest wszystko: kłamstwa, oszustwa i łapówki. Lekarze są głównymi sprzedawcami dla firm farmaceutycznych. Oni są nagradzani grantami na badania, prezentami i przywilejami. Głównymi kupującymi jest społeczeństwo – od niemowląt do osób starszych – którzy MUSZĄ być gruntownie leczeni i szczepieni… za wszelką cenę! Dlaczego władze zakazują alternatywnej medycyny? Bo służą przemysłowi, a przemysł nie może zarabiać na ziołach, witaminach i homeopatii. Nie może opatentować substancji naturalnych. I dlatego wpychają syntetyki. Oni kontrolują medycynę, i dlatego mogą nakazywać szkołom medycznym czego mogą, a czego nie mogą uczyć”.

Prof. Albert Schatz [(Mikrobiologia), odkrywca streptomycyny i laureat Nagrody Nobla]:

„Fluoryzacja … to największe oszustwo jakie kiedykolwiek popełniono, a zrobiono to większej liczbie ludzi niż jakiekolwiek inne oszustwo”.

Dr Charles Gordon Heyd [znany amerykański chirurg, 1884-1970. Pamiętany szczególnie za sprzeciw wobec fluoryzacji. Przewodniczący American Medical Association 1936-1937]:

„Oburza mnie perspektywa wykorzystywania wody jako nośnika leków. Fluor to korodująca trucizna, która wywołuje poważne długoterminowe skutki. Każda próba wykorzystania w ten sposób wody jest żałosna”.

„Żaden przy zdrowych zmysłach lekarz nie wręczyłby pacjentowi butelki wypełnionej niebezpieczną substancją, by dawkował ją sobie jak chciał? A jeszcze Publiczna Służba Zdrowia uczestniczy w programie szeroko zakrojonej propagandy zalecającej społeczeństwu tak właśnie robić? Celem aplikacji fluoru nie jest zagwarantowanie czystej i pitnej wody, a skażanie jej niebezpieczną, toksyczną substancją, żeby aplikować masowo substancję konsumentom, bez względu na ich wiek albo kondycję fizyczną”.

Dr Henry G Bieler [1965, "Żywność to twój najlepszy lek" - Food is Your Best Medicine]:

„Jako lekarz z ponad 50-letnią praktyką, doszedłem do trzech zasadniczych wniosków w kwestii przyczyn i leczenia chorób. Ta książka jest o tych wnioskach”.

„Pierwszy – główną przyczyną choroby nie są bakterie. Uważam, że chorobę wywołuje zatrucie krwi [toxemia], którego skutkiem jest upośledzenie i rozpad komórek, otwierające drogę dla rozmnażania się i ataku bakterii”.

„Drugi – w niemal każdym przypadku stosowanie leków w leczeniu pacjentów jest szkodliwe. Leki często wywołuja poważne skutki uboczne, a niekiedy nawet kreują nowe choroby. Wątpliwe skutki jakie dają pacjentowi są w najlepszym przypadku chwilowe. Ale liczba leków na rynku corocznie zwiększa się geometrycznie, kiedy każda firma chemiczna opracowuje własną wersję składników. Rzadko spotyka się lekarza który ma pełną świadomość potencjalnego zagrożenia skutków ubocznych wszystkich tych leków”.

„Trzeci – chorobę można leczyć odpowiednią dietą. To twierdzenie może wydawać się zwodniczo proste, ale doszedłem do niego dopiero po intensywnym zbadaniu bardzo złożonego tematu: chemii koloidalnej i hormonalnej”.

„Moje wnioski opierają się na wynikach eksperymentalnych i obserwacyjnych, zgromadzonych przez lata leczenia pacjentów z sukcesem. Czasem stosowałem leki w nagłych sytuacjach, ale te przypadki były rzadkie. Zamiast tego, na dolegliwości zalecałem pacjentom antidotum jakie do dyspozycji dała im Natura”.

I na koniec: to twoje zdrowie – twoja odpowiedzialność

Uznaj fakt, że to twoje ciało – a nie własność FDA czy Wielkiej Farmy. To ty cieszysz się kiedy ono jest zdrowe – a cierpisz kiedy jest chore. Zajmij się nim, weź odpowiedzialność za nie, i podejmuj własne decyzje.

Zachowanie zdrowia jest, w rzeczywistości, łatwe i proste – to jest oczywiście stabilny stan. To choroba jest stanem sztucznym i niestabilnym – zapewnij organizmowi równowagę ciała i sam się wyleczy. Szanuj swoje ciało – nie atakuj go chemikaliami i truciznami. Jedz naturalne i pożywne pokarmy – nie padaj ofiarą swoich kubków smakowych.

Pokarm to paliwo, które daje energię organizmowi by wykonywał wyznaczone mu przez ciebie zadania. On jest również źródłem energii jaką organizm wykorzystuje do leczenia, naprawy i regeneracji.

I nie zapominaj: twój organizm wymaga także regularnej naprawy – nazywamy to ćwiczeniami. Regularne ćwiczenie jest kluczowe dla zachowania twoich narządów wewnętrznych i systemu mięśniowo-kostnego w tip-top kondycji.

Słuchaj swojego organizmu, daj mu potrzebny odpoczynek, i opiekuj się nim. Zostaniesz nagrodzony życiem pełnym energii i radości, bez żadnego bólu i niewygody.

 

 

Źródło oryginalne: http://viewsandpreviews.com, tłum. Ola Gordon

Sieci społecznościowe

Tagi